Toshiba 40TL838 – telewizor LED 40 cali

Tani telewizor LED Toshiba 40TL838 - gdzie kupić Chcesz może sprawić sobie dobry i do tego tani telewizor 40 cali Toshiba, na którym w komfortowych warunkach obejrzysz wszystkie swoje ulubione produkcje filmowe? Jeżeli tak, ten model jest właśnie jednym z najlepszych wyborów, jakich możesz dokonać. Ładny wygląd, dobre parametry wyróżniają odbiornik Toshiba 40TL838.

Zobacz i zamów!

Parametry telewizora Toshiba 40TL838

Pisząc o tym odbiorniku warto wspomnieć na początku o tym, że charakteryzuje go przekątna ekranu 40 cali, a więc naprawdę duża. Przy tego typu rozmiarach można się poczuć już niemal jak w kinie. Kilka kolejnych cech, na które warto zwrócić uwagę wymieniamy niżej.

  • Przede wszystkim jest to stosunkowo tani telewizor 3D, czyli obsługujący technologię pozwalającą uzyskać oraz taki, jakby oglądało się go w trzech wymiarach. To najnowszy obowiązujący trend na tym rynku i wydaje się, że w najbliższych latach stanie się absolutnym standardem.
  • Dolby Digital Plus – to kolejny powód, dla którego warto sprawić sobie ten właśnie odbiornik. Jest to znaczne ulepszenie w stosunku do wcześniejszej wersji tej technologii, dzięki niemu jest ona w stanie obsłużyć znacznie więcej kanałów, niż jej standardowa opcja.
  • Możliwość podłączenia do komputera i oglądania zapisanych na nim multimediów, a to wszystko dzięki opcji DLNA. Bardzo praktyczna sprawa dla tych, którzy nie lubią oglądać filmów albo przeglądać zdjęć na małym monitorze komputerowym. Łatwo się to tego przyzwyczaić.

Oczywiście istotne jest też to, że są one dostosowane do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej, więc po przejściu na nią nie powinno być żadnych problemów z odbiorem sygnału w nowym standardzie, a przecież do jego upowszechnienia nie zostało już wiele czasu. Trzeba przyznać, że to naprawdę mocny sprzęt.

Telewizor Toshiba 40TL838 – opinie użytkowników

W sieci nabywcy tego produktu komentują głównie jego zalety, do których zaliczają między innymi doskonałej jakości obraz, również ten wyświetlany w technologii 3D. To zapewne zasługa zastosowania technologii 200 Hz. Toshiba 40TL838 opinię ma także jako urządzenia prostego w użyciu, w którym zastosowano przejrzyste i intuicyjne menu. Kolejne plusy, wymieniane przez użytkowników, to wąska ramka, która sprawia, że mimo ekran ma aż 40 cali, to jednak zajmuje stosunkowo niewiele miejsca w porównaniu z innymi tej klasy odbiornikami. Na uwagę zasługuje też technologia redukująca odbicia, dzięki czemu nawet słoneczny dzień nie sprawia, że komfort oglądania nie jest dużo mniejszy niż na przykład wieczorami. Jak już zostało wspomniane, minusów wymienia się o wiele mniej, jednym z ciekawszych, które udało się znaleźć jest to, ze odbiornik nie ma pełnej funkcjonalności przeglądarki internetowej, choć to chyba jednak dosyć niszowa potrzeba. Dowiedz się także jakie telewizory Philips dostępne są w sklepach internetowych w atrakcyjnych cenach, może tam też wybierzesz coś dla siebie.

Leave a Comment