Sony KDL-40EX720 Bravia – 40 calowy telewizor 3D

Tani telewizor 3D Sony Bravia KDL-40EX720 Nie wiesz jaki telewizor 3D kupić, żeby nie wydać zbyt dużej kwoty, a jednocześnie móc cieszyć się najlepszą jakością? Skoro tak jest, to w takim razie rozważ czy nie zaopatrzyć się w odbiornik Sony Bravia KDL-40EX720, który charakteryzuje się doskonałym stosunkiem parametrów do ceny. Sprawdź czym się one charakteryzują.

Zobacz i zamów!

Sony Bravia KDL-40EX720 – opis parametrów

Chyba nikomu nie trzeba przypominać, że ta japońska firma, która produkuje ten trójwymiarowy telewizor KDL-40EX720 już od wielu lat wyznacza obowiązujące na tym rynku trendy i przyczyniła się do wprowadzeniu na nim wielu innowacji, które dzisiaj stały się obowiązującym standardem. Opisywany tu sprzęt wyposażony jest między innymi w to, o czym wspominamy poniżej.

  • Bravia Internet Video – technologia ta umożliwia przeglądanie na telewizorze stron internetowych, a także korzystanie z udostępnianych na nich multimediów. Jeżeli nudzą Cię dostępne kanały, to w sieci zawsze znajdziesz coś interesującego, czego nie da się obejrzeć gdzie indziej.
  • Rozdzielczość Full HD 1920×1080 – to także niewątpliwa zaleta tego sprzętu, która umożliwia dostrzeżenie wszystkich istotnych szczegółów, kiedy ogląda się ciekawe filmy lub programy w wysokiej jakości.
  • Telewizor ze Skypem – kolejna rzadko spotykana funkcja, która jednak może okazać się bardzo przydatna. Wyobraź sobie, że możesz kontaktować się ze znajomymi bez konieczności włączania komputera, gdy masz ochotę.

Ale to tylko parę przykładów funkcji, na które można liczyć posiadając to urządzenie. Ten stosunkowo tani telewizor 3D Sony umożliwia także używanie do jego obsługi smartfona zamiast pilota, co może być całkiem praktyczne. Świetnie zapowiada się też PVR (Personal Video Recorder), dzięki czemu można nagrywać programy bezpośrednio na pendriva – prawda, że wygodne?

KDL-40EX720 Sony Bravia – opinie klientów

Jeżeli interesuje Cię to, co osoby które już w taki sprzęt się zaopatrzyły mają o nim do powiedzenia, to prawdopodobnie zaskoczy Cię ilość pozytywów – opinie Sony o KDL-40EX720 są naprawdę dobre. Wśród największych jego zalet wymienia się między innymi łatwość w użytkowaniu oraz naprawdę ostry obraz niezwykle precyzyjnie odwzorowujący kształty i kolory. Jako duży plus wymieniana jest wbudowana konwersja 2D na 3D, dzięki niej przyjemność z oglądania standardowych produkcji będzie jeszcze większa. Co ważne można regulować skalę, w jakiej udostępniany jest efekt 3D. Jest jeszcze wiele innych innowacji, za które cenione są telewizory Sony Bravia. Minusów nie wymienia się wielu, jednak sporo osób ma zarzuty do oprogramowania zawartego w tym sprzęcie, które nie zawsze radzi sobie ze wszystkimi mniej znanymi formatami, w jakich zapisywane są pliki filmowe. Jeżeli chcesz, to możesz zapoznać się z ofertą jeszcze innych producentów. Może zainteresują Cię również telewizory Samsung, które swoją jakością sięgają już coraz bardziej najwyższej półki.

Leave a Comment