Telewizor Samsung UE32D5000 32 cale

Tani telewizor Samsung_UE32D5000 32-calowyJeżeli chcesz kupić tani telewizor LED Samsung, to w takim razie koniecznie rozważ ten model, ponieważ ma on świetny stosunek jakości do ceny. Można go mieć już nawet za nieco ponad 1500 złotych, to niska cena za sprzęt w najnowszej technologii. UE32D5000to dobry wybór dla wszystkich, którzy lubią jakość obrazu.

Zobacz i zamów!

Telewizor Samsung UE32D5000 – specyfikacja

Odbiornik ten ma kilka cech, które sprawiają, że jest to jeden z najlepszych modeli ze swojej półki cenowej. Poniżej podajemy niektóre parametry techniczne Samsung UE32D5000 istotne dla większości osób chcących się w tego rodzaju sprzęt zaopatrzyć.

  • Przekątna ekranu 32 cale, czyli właśnie tyle, żeby móc cieszyć się dużym obrazem nawet w niezbyt dużych pomieszczeniach, w których często siedzi się w niewielkiej odległości od ekranu.
  • Technologia Full HD – zapewnia idealnej jakości obraz, bez zniekształceń i przekłamań oraz z idealnym odwzorowaniem kolorów. Ważne jest to jeżeli na przykład posiada się kanały satelitarne HD lub ogląda dużo Blu-Ray.
  • Wbudowane złącze USB – to gratka dla wszystkich, którzy lubią oglądać na ekranie zdjęcia lub filmy wprost z pendriva. To rozwiązanie, które znacznie ułatwia korzystanie z codziennej rozrywki.
  • Tuner DVB-T (MPEG-4) wbudowany w urządzenie. Dzięki niemu będzie można odbierać naziemną telewizję cyfrową, która już niedługo zastąpi w Polsce stosowaną do tej pory technologię.

Ale to oczywiście jeszcze nie wszystko, na co można liczyć kupując go. Warto zaopatrzyć się też na przykład w uchwyt ścienny na telewizor lub dodatkowe kable i jeszcze inne rzeczy. Zazwyczaj z kupowanym sprzętem można je zamówić taniej, a na pewno przydadzą się podczas użytkowania.

Samsung UE32D5000 – opinie o telewizorze

Jeżeli chodzi o recenzje tego sprzętu, to znalazł on już wielu zadowolonych nabywców cieszących się jego doskonałymi właściwościami. Wśród nich przeważają pozytywne opinie o telewizorze Samsung UE32D5000, z których wyłania się on jako urządzenie niezawodne i posiadające wszystkie najbardziej niezbędne funkcje, które przydają się na co dzień. Niektórzy twierdzą, że niezbyt wysoka jest jakość pochodzącego z niego dźwięku, ale też trudno tu oczekiwać jakichś cudów. W końcu zazwyczaj takie coś podłącza się to zestawu głośników lub kina domowego. Warto też wspomnieć o tym, że charakteryzuje się on świetnym wyglądem wykonanym w bardzo oszczędnej stylistyce. Trzeba przyznać, że nawet jeżeli rozważa się tanie telewizory Samsung, to można liczyć na wysoką jakość, dobry zestaw funkcji i świetny serwis. Dobrze jest wybrać właśnie taki sprzęt.

One thought on “Telewizor Samsung UE32D5000 32 cale

  1. Jak dla mnie, to ten telewizor LED jest naprawdę dobry, stałem się jego właścicielem niedawno i już nie mogę się doczekać mistrzostw w piłce nożnej, mam nadzieję, że będzie mi się na niem dobrze oglądało, a w zasadzie, to jestem tego niemal pewien.

Leave a Comment