Najtańsze telewizory LED – Samsung UE26EH4500

Telewizor Samsung Samsung UE26EH4500 najtaniejTym razem coś dla osób, które chcą kupić niewielki telewizor LED, który doskonale sprawdzi się na przykład w kuchni, w biurze, albo w jakimkolwiek innym niewielkim pomieszczeniu. W takich zastosowaniach świetnie powinien sprawdzić się odbiornik UE26EH4500 Samsunga 26 cali, który daje dobry obraz i jest niedrogi.

Zobacz i zamów!

Tani telewizor Samsunga UE26EH4500 – opis

Warto pamiętać o tym, że nie zawsze sens ma zaopatrywania się w sprzęt z największą przekątną ekranu, ponieważ często okazuje się to zupełnie zbędne, a nawet psuje przyjemność z oglądania, zwłaszcza jeżeli nie mamy odpowiednio dużego pomieszczenia. Wtedy korzystanie z takiego odbiornika staje się po prostu męczące, dlatego właśnie powstały również takie urządzenia, jak opisywany tutaj Samsung 26 cali, który doskonale nadaje się wszędzie tam, gdzie po prostu nic większego nie możemy wstawić. Co więcej jest on bardzo nowoczesny, charakteryzuje się między innymi tym, co wymieniamy pokrótce poniżej.

  • Technologia DLNA – bardzo praktyczny wynalazek, zwłaszcza dla osób, które dużo korzystają z komputera. Dzięki tej opcji można oglądać zapisane na nim multimedia bezpośrednio na prezentowanym tutaj odbiorniku, czyli jest to rzecz bardzo wygodna i jednocześnie praktyczna.
  • Skype w telewizorze – wystarczy tylko mieć opcjonalną kamerkę wyposażoną też w mikrofon, i już można prowadzić rozmowy zarówno dźwiękowe, jak i wideo za pomocą tego sprzętu. Jeżeli często korzystasz z tego oprogramowania, to jest to rzecz stworzona właśnie dla Ciebie.
  • Smart Hub – to jeszcze jedno udogodnienie, które prawdopodobnie Ci się spodoba. Dzięki tej funkcji można na telewizorze korzystać na przykład z wybranych serwisów internetowych, a to z pewnością lepiej robić czasem na przykład na sofie, niż przy biurku na laptopie w mniej wygodnej pozie.

No a to tylko parę przykładów na to, jak bardzo ten prezentowany w tym tekście Samsung UE26EH4500 jest zaawansowany technologicznie. A przecież nie wspomnieliśmy także o innych rzeczach, których często nadal nie ma w swoich produktach konkurencja. Jak choćby o tym, że na pokładzie znajdzie się również tuner telewizji cyfrowej, który będzie działał w Polsce, kiedy już zmieni się technologia nadawania programów, a jak widać po reklamach, czasu jest mało.

TV Samsung UE26EH4500 – komentarze

Na pewno warto wspomnieć także o tym, jakie zbiera od osób, które go już mają opinie Samsung UE26EH4500, a te trzeba przyznać, jak to zazwyczaj bywa w przypadku tego producenta, są całkiem niezłe. Zwracają oni uwagę na kilka spraw mających dla nich znaczenie, ale przede wszystkim sporo osób chwali sobie to, że jest zamontowane WiFi w telewizorze, dzięki któremu można łączyć się z popularniejszymi serwisami w sieci, zarówno rozrywkowymi, jak i zawierającymi informacje, a także połączyć się z laptopem i oglądać na przykład filmy – prawda, że bardzo praktyczne? Poza tym uznaniem cieszy się też ostry obraz, no ale wiadomo, że w przypadku jakości HD i przy tak niewielkiej przekątnej, inaczej być nie może. Choć trzeba przyznać, że podobnie pod tym kątem sprawują się też bardzo cenione telewizory Sony Bravia, choć w tym przypadku trudno je dostać w takiej cenie, jak ten o którym tu się rozpisujemy. Wad w przypadku tego sprzętu nie ma wiele, niektórzy z użytkowników zwracają uwagę na niezbyt ich zdaniem wystarczającą jakość dźwięku, ale wiadomo, że nie można wymagać cudów od tak małego odbiornika, zwłaszcza że zrobiono wiele, żeby sobie z tym poradzić, na przykład system SRS TheaterSound HD. Generalnie jest to jeden z albo nawet najtańszy telewizor LED tak dobrej firmy i na pewno jego zakup jest godny polecenia, zwłaszcza dla tych osób niepotrzebujących wielkoformatowego obrazu.

Leave a Comment