Telewizor LG 32LV3550 – 32-calowy LED niedrogo

Gdzie kupić tanie telewizory LED LG 32LV3550 Zastanawiasz się może teraz gdzie kupić najtańsze telewizory LED dobrego oraz pewnego producenta? Jeżeli tak, to mamy dla Ciebie interesującą propozycję, która musi Ci się spodobać. Chodzi mianowicie o odbiornik LG 32LV3550 – poza wieloma zaletami charakteryzuje się on także doskonałą ceną, co również ma spore znaczenie.

Zobacz i zamów!

LG 32LV3550 – specyfikacja techniczna urządzenia

Jeżeli szukasz fajnego sprzętu w niewygórowanej cenie, to mamy dla Ciebie coś odpowiedniego, ponieważ LG 32LV3550 parametry ma bardzo interesujące i powinny one spełnić Twoje oczekiwania. Tym bardziej, że da się go zdobyć za plus minus 1 500 złotych, czyli naprawdę niewiele, jak na urządzenie które:

  • Tryb 24p Real Cinema – pozwala na oglądanie filmów z taką samą prędkością zmieniania klatek, jak w kinie bez konieczności konwersji, ponieważ standard kinowy to 24 klatki na sekundę, a telewizyjny 25. Praktyczne rozwiązanie dla wszystkich fanów wielkiego ekranu.
  • Telewizory bezpieczne dla oczu – a to wszystko dzięki temu, że posiada wbudowany tak zwany Eco Sensor, który automatycznie reguluje jasność obrazu w zależności od natężenia światła w pomieszczeniu. Taka funkcja nie tylko zwiększa bezpieczeństwo dla oczu widza, ale również sprawia, że oszczędzana jest energia elektryczna, ciemny odbiornik zużywa jej mniej.
  • Infinite Surround – to rozwiązanie umożliwia uzyskanie wysokiej jakości dźwięku przestrzennego bez konieczności dokupowania dodatkowych głośników. Na pewno polubią je wszyscy ceniący sobie wyraziste efekty dźwiękowe, którzy nie chcą wydawać majątku na sprzęt grający.

To wszystko sprawia, że parametry telewizora LG 32LV3550 prawie w ogóle nie ustępują modelom, które umiejscowione zostały na znacznie wyższych półkach, za to różnica w cenie jest między nimi bardzo wyraźna. Wymieniliśmy tu tylko kilka interesujących cech, nie wspomnieliśmy np. o technologii Full HD czy możliwości odtwarzania z nośnika USB, co jest bardzo praktyczne i łatwe.

Opinie o LG 32LV3550 – wady i zalety telewizora

Poważnie zastanawiasz się nad jego zakupem i w związku z tym interesuje Cię jakie telewizor LG 32LV3550 opinie posiada? Jeżeli chodzi o minusy, to nie ma ich wiele, część użytkowników skarży się na to, że nie ma tam prawdziwej technologii 100 Hz, co wprawne oko może czasem zauważyć. Niektórzy miewali również problem z odtwarzaniem napisów do filmów z USB, ale trudno powiedzieć czy to wina sprzętu czy formatu odtwarzanych plików. Plusów wymienia się w tym kontekście o wiele więcej, jednym z częstszych, które przewijają się w opiniach jest czysty dźwięk uzyskany dzięki zastosowaniu najnowszych osiągnięć techniki w tej dziedzinie. Za zaletę są także uważane jego niewielkie wymiary, to powinno liczyć się zwłaszcza dla osób chcących wstawić go do mniejszego pomieszczenia. Od tego modelu nawet nie tylko najtańsze telewizory LED Samsung wcale nie odstają jakością, ale również te droższe. Co ważne ten sprzęt dobrze radzi sobie z odtwarzaniem plików rmvb i flv, które są coraz popularniejszym formatem zapisu filmów. Na uwagę zasługuje również to, że posiada funkcję regulacji wielkości napisów oraz ich położenia na ekranie, dzięki czemu można je dostosować w odpowiedni dla siebie sposób. To naprawdę dobrej jakości odbiornik.

Leave a Comment